Yazılım Danışmanlığı

Danışmanlık hizmetlerimiz, işinizin sürekli değişen küresel pazarın zirvesinde durmasını ve en son teknoloji trendleriyle aynı hizada olmasını amaçlamaktadır. Uzmanlarımız, çözüm ve yazılım geliştirme yaşam döngüsünün her aşamasında sizleri destekleyeceklerdir. Öngörülebilirlik ve verimliliği sağlamak için TNE Yazılım, hem kurumsal hem de iş mimarisi seviyelerinde sistematik bir danışmanlık yaklaşımı ile teknik zorlukların üstesinden gelmenizi sağlar.

Kapsamlı teknik ve süreç yetkinliklerimiz sayesinde, çığır açan fikirleriniz hızlı bir şekilde somut iş sonuçlarına dönüşecektir.

Kurumsal BT Danışmanlık Hizmetleri İşletmeler İçin Neden Gereklidir?

Modern dijital pazar alanında yeni bir iş kurarken veya yeni bir ürün imal ederken, sürece dahil olan tüm yönleri düşünmek esastır. Günümüzde, şirketinizin dijital dönüşümünde yön almak kolay olmadığından ve yılların tecrübesini, derin teknik becerileri ve modern pazar anlayışını gerektirdiğinden ekibinizde profesyonel, gerekli uzmanlığa sahip ve iş stratejisi sağlayabilecek kişilerin bulunması gereklidir. Bu nedenle şirketimiz, işletmelerin şirket içindeki süreçleri ve operasyonları otomatikleştirmelerine, en son teknolojileri kullanarak en fazla faydayı elde etmelerine ve yazılım portföylerini optimize etmelerine yardımcı olan danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

BT Danışmanları Kimlerdir ve Ne Yaparlar?

Güçlü işletmeler arasındaki rekabet yüksek olduğundan ve pazardaki özel nişinizi işgal etmek ve hedef kitlenize ulaşmak için sağlam bir arka plan stratejisi gerektirdiğinden, BT danışmanlığı şirketler için çok önemlidir. Teknik danışmanlar, işletmeler ve ürünleri için iş stratejileri üzerinde çalışan kişilerdir. Şirketlerin pazarda zirvede kalmasına, modern müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamasına ve şirket için daha fazla gelir sağlamasına yardımcı olan çözümler geliştirir ve sunarlar. Danışmanlar, herkesi aynı noktada tutmak için müşteriler ve proje ekipleri arasında aracılar olarak hizmet eder. İşletmelerin bunlara ayak uydurmasına, şirketleri bu değişikliklere nasıl uyarlayacaklarını bilmelerine ve büyümelerine yardımcı olmak için en son trendleri, haberleri ve değişiklikleri takip ederler. Ekibimiz, mükemmel analitik becerilere sahip uzmanlardan oluşur, gerek görüldüğü takdirde dışarıdan konusunda uzman danışmanlarla iş birliği yapar.

YAZILIM DANIŞMANLIK SÜRECİMİZ

NEDEN OLMASIN?

TNE Yazılım, 25 yıldan fazla bir süredir farklı ölçek ve yapıdaki kuruluşlara BT stratejilerini iyileştirme ve modernleştirme konusunda yardımcı oluyor. BT uzmanlarımızdan bazıları sektörde on yılı aşkın süredir çalışmaktadır. Bu, en kısa sürede maksimum fayda sağlamanıza olanak tanıyan etkili bir yaklaşım geliştirmemize sebep oldu.

1

Analiz

BT danışmanlarımız, mevcut yazılım çözümlerinizi ve çalışanlarınızın bunları kullanma şekillerini inceler, iş akışlarındaki ve otomasyondaki sorunları belirler.

2

Strateji

Danışmanlar, işletmenizin en son teknolojilerden yararlanmasına ve yazılım altyapınızın dağınıklığını azaltmasına yardımcı olacak bir yol haritası ve strateji tasarlar. Ardından, yazılım ve çalışan KPI'larını (Anahtar Performans Göstergeleri) belirlerler.

3

Verim

Etkili BT danışmanlık hizmetleri, müşteri ile BT danışmanlık şirketi arasındaki işbirliğine dayanır. Uzmanlarımız, iş akışlarınızı yakından analiz edecek ve sorunlu noktaları keşfetmek için performansı izleyecektir. Yazılım mühendislerimiz arzu edildiği takdirde daha sonrasında engelleyici unsurları ortadan kaldıracaklardır.

4

İyileştirmeler

Başlangıçta belirlenen hedefleri tamamladıktan sonra, BT danışmanlarımız ve yazılım mühendislerimiz gelecekteki iyileştirmeler için adımlar önerecek ve bunların uygulanmasına yardımcı olacaklardır.

Hangi Yazılım Danışmanlık Hizmetlerini Sunuyoruz?

Sunduğumuz BT danışmanlık hizmetleri, yazılım mimarinizin iyileştirilmesine, teknoloji tabanlı dijital stratejinizin geliştirilmesine ve yazılım portföyünün optimizasyonu ile operasyonların iyileştirilmesine yöneliktir. Yüksek standartlar belirleyen, hızla değişen bir dünyada yaşıyoruz ve pazardaki konumlarınızı kaybetmemek için, eski BT sistemlerinden yenisine sorunsuz ve uygun maliyetli bir geçişi nasıl yapacağınızı bilen ekibinizde uzmanlara ihtiyacınız var.

Kısa sürede, rekabette kalmanıza, yüksek kaliteli hizmetler belirlemenize ve modern müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Uzmanlarımız, işletmelerin ve çalışanlarının yazılımlarını nasıl kullandıklarını analiz eder ve mevcut altyapının nasıl iyileştirileceği, yeni teknolojilerin nasıl entegre edileceği ve gerekli değişikliklerin nasıl yapılacağı konusunda öneriler sunar.

Ekiplerimiz dijital dönüşüme giden yoldaki tüm güçlükleri biliyor. Rekabette ayakta kalmanıza ve çalışanlarınızın işini kolaylaştırmanıza yardımcı olacak derin fikirleri ve çözümleri var.

İhtiyacınıza özel, esnek yaklaşımlar

NEDEN OLMASIN?

Daha iyi yazılım danışmanlığı hizmeti belirleyerek ufukların ötesinde iş hedeflerine yardımcı olan son teknoloji bir çözüm getiriyoruz. Sonuç vaat eden hizmetler sunuyoruz.

Sürekli İletişim

Yetenek Kazanımı ve Geliştirme

Çalışma Kültürü ve Etik

Çeşitli İş Alanlarında Harika Deneyim

Teknolojik Donanım

Screenshot 2
Screenshot 1
Screenshot 3

NEDEN BİZ?

Tutarlı ve etkili bir strateji
başarının %50'sidir.
Ve biz gerekli tüm kaynaklara sahibiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyan, daha iyi performans ve daha yüksek kazanç sağlayabilecekleri stratejiler geliştiriyoruz.

Yalnızca işletmeniz için doğru teknolojileri ve stratejiyi önermeyecek, aynı zamanda bunları uygulamanıza da yardımcı olacağız.

Sizlere yardımcı olmak için hazırız

Fikriniz, projeniz veya bir öneriniz varsa
lütfen bize yazın...