WEB Geliştirme (Backend)

WEB geliştirme hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Geliştirme ekibimiz, her bir müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış verimli çözümleri sağlama konusunda neredeyse yirmi yıllık deneyime sahiptir. Her zaman yeni zorluklara hazırız ve hiçbir zaman becerilerimizi sergilemekten kaçınmayız.

Birden çok alanda çeşitli web, bulut tabanlı ve mobil uygulamalar için özel web geliştirme çözümleri sağlıyoruz. Gereksinimleriniz ne olursa olsun, web geliştirme ekibimiz sizin iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak, özelleştirilmiş bir çözüm sağlayacaktır.

Kurumsal Web Tabanlı Uygulama Geliştirme

Şirketimiz, dünya çapındaki kurumsal müşterilerimiz (Perakende, IT Hizmetleri, İmalat, Sigorta) için çeşitli B2B ve B2C web uygulamaları geliştirmiştir.

Özel Web Uygulaması Geliştirme

Özel Web Uygulamalarımız (PWA teknolojisini kullanarak), müşterilerin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olur ve müşterilere devrim niteliğinde yeni bir uygulama deneyimi sunar.

E-ticaret Web Sitesi Geliştirme

E-ticaret web uygulamaları sağlayan perakende işletmelerinin anında ödeme, 3D katalog görüntüleme ve daha birçok çekici özelliği içermesine yardımcı olabiliriz.

CMS (İçerik Yönetimi) Web Sitesi Geliştirme

Zamanla, her işletme değişiklikleri uygulamaya koymalıdır; bu nedenle ekibimiz, web uygulamalarını iyileştirmek için geliştirme ve bakım hizmetini de kullanır.

Angular.JS Geliştirme

Web uygulaması geliştirme ekibimiz, etkileyici ve dinamik web uygulamaları oluşturmak için Angular.JS konusunda oldukça bilgilidir.

Node.JS Geliştirme

Üstün performans sunmak için Node.JS geliştirme hizmetinin yardımıyla az yer kaplayan web uygulamalarını sağlayabiliriz.

React.JS Geliştirme

Web geliştirme ekibimiz, işlevler ve gelişmiş web uygulamaları açısından zengin kod yazmamıza yardımcı olan React.JS konusunda oldukça deneyimlidir.

Screenshot 2
Screenshot 1
Screenshot 3

ÇOK YÖNLÜ WEB GELİŞTİRME HİZMETLERİMİZ

NEDEN OLMASIN?

TNE Yazılım mimarları ve mühendisleri, her tür ve karmaşıklıktaki ölçeklenebilir, sağlam, güvenli web uygulamaları geliştirme konusunda kapsamlı deneyime sahiptir.

Aşamalı web uygulamaları

Tek sayfa uygulamaları

Çapraz platform ve hibrit uygulamalar

Web portalları

ERP sistemleri

CRM sistemleri

Medya ve Eğlence uygulamaları

Yazılım Performansı ve Kalitesi İşletmeyi Etkiler

72%

Doldurulması gereken alanların 5 bölmeden fazla olması durumunda çalışanlar %72 eksik bilgiler giriyor

28%

Algılanan bekleme sürelerinde %40 azalma, iş bitirmeyi kolaylaştırdığından çalışanların motivasyonuna %28 pozitif etki katıyor

10%

Yükleme süresinin her bir saniyesindeki gecikme, işletmelerin kullanıcılarının yaklaşık %10'una mal oluyor

WEB GELİŞTİRME ÇÖZÜMLERİMİZ İÇİN KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

Çeşitli teknoloji yetkinliklerinin genişliği ve farklı uygulama hizmetlerinin derinliği ile, tipik bir web geliştirme şirketinin yapabileceğinin ötesinde düşünüyoruz. Köklü teknolojik yetkinliklerimiz şunlara odaklanmıştır:

JAVA
.NET
Javascript
PHP
Codeigniter
Laravel
Python
React
Angular JS
Node JS
MS SQL
MySQL

Sizlere yardımcı olmak için hazırız

Fikriniz, projeniz veya bir öneriniz varsa
lütfen bize yazın...