Arayüz Tasarım / Kullanıcı Deneyimi

Ürününüzü net bir tasarım süreci oluşturan, son teslim tarihlerini karşılayan ve yerinde bir sonuç sunan bir ekiple oluşturmak ister misiniz? TNE Yazılım'ın UI ve UX hizmetlerini inceleyin. Tasarım ekibimiz, kolay ve hızlı bir şekilde ilgi çekici bir ürün oluşturmanıza yardımcı olacak büyük bir yazılım şirketi içinde yer alan küçük bir tasarım stüdyosudur.

UI Hizmetleri Ürününüze Nasıl Yardımcı Olabilir?

TNE Yazılım, web sitelerinin ve uygulamalarının ziyaretçilerini potansiyel alıcılara dönüştürmek isteyen şirketler için UI hizmeti sunmaktadır. UI (Arayüz Tasarımı), kullanıcılar ile web siteleri veya uygulamalar arasındaki etkileşimleri kolaylaştırır ve yazılımınızın yanıt süresini, verimliliğini ve erişilebilirliğini en üst düzeye çıkarır. Tasarımcılardan oluşan ekibimiz, şirketlerin ürünlerini şık ve güzel görünmelerine, benzersiz ve tanınabilir görsel özellikler oluşturmalarına yardımcı olabilir. Basit ve net, ancak kullanıcıları çekecek orijinal UI öğelerini tercih ediyoruz. Tasarımcılarımız arayüzün aşırı yüklenmediğinden emin olurlar; sezgisel ve doğal etkileşime izin verirler. UX (Kullanıcı Deneyimi), kullanıcıların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olduğunda, UI de kullanıcı ve servis sağlayıcı arasında güzel bir bağlantı oluşturabilir.

UI Konsept Oluşturma

En son tasarım trendlerine ve pazar analizi sonuçlarına dayanarak, gelecekteki ürününüz için benzersiz bir UI tasarımı oluşturuyoruz (renk şemaları, düzenler, tipografi vb.)

UX Tasarım Hizmetleri

Uygulamanın yol haritasını oluşturmak ve bilgileri kullanıcılar tarafından kolay ve sorunsuz bir şekilde bulunabilecek şekilde düzenlemek.

Web Kullanıcı Arayüzü Geliştirme

TNE Yazılım, kullanıcıları korumaya yardımcı olan ve bir tarayıcı içinde mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlayan güçlü UX / UI tasarımına sahip zengin bir web uygulamaları portföyüne sahiptir.

Mobil Uygulama Kullanıcı Arayüzü Geliştirme

Mobil kullanıcı arayüzü geliştirme araçlarını kullanan ekibimiz, hem Android hem de iOS mobil uygulamaları için olağanüstü UX / UI tasarım hizmetleri sunar.

Platformlar Arası Uygulamalar için UX / UI Geliştirme Hizmetleri

Platformlar arası bir uygulama için UX / UI tasarımı oluşturarak, tüm platformlarda görsel stil birliğini sağlıyoruz.

Masaüstü Uygulama Kullanıcı Arayüzü Tasarımı ve Geliştirme

Herhangi bir işletim sistemi ve herhangi bir ortamda sorunsuz bir şekilde çalışan duyarlı masaüstü uygulamaları oluşturuyoruz.

UI (Arayüz Tasarımı) TASARIM SÜRECİ

1

Tasarım referansları

2

Grafik arayüz

3

Animasyon prototipi

4

UI yönergeleri

5

Tasarım yorumu

6

Sonlama Teslim

Screenshot 1
Screenshot 3

İhtiyacınıza özel, esnek yaklaşımlar

NEDEN OLMASIN?

Daha iyi UI tasarım hizmetleri belirleyerek ufukların ötesinde iş hedeflerine yardımcı olan son teknoloji bir çözüm getiriyoruz. Sonuç vaat eden hizmetler sunuyoruz.

Sürekli İletişim

Yetenek Kazanımı ve Geliştirme

Çalışma Kültürü ve Etik

Çeşitli İş Alanlarında Harika Deneyim

Teknolojik Donanım

UX (Kullanıcı Deneyimi) TASARIM SÜRECİ

1

Analiz

2

Arayüz mimarisi

3

Sketch ve Wireframe çalışması

4

Dinamik prototip

5

Düzenleme

6

Sonlama

İhtiyacınıza özel, esnek yaklaşımlar

NEDEN OLMASIN?

Daha iyi UX tasarım hizmetleri belirleyerek ufukların ötesinde iş hedeflerine yardımcı olan son teknoloji bir çözüm getiriyoruz. Sonuç vaat eden hizmetler sunuyoruz.

UX Hizmetleri Neden Önemlidir?

Sağladığımız kullanıcı deneyimi tasarım hizmetleri, belirtilen süreler içerisinde en son araç ve teknolojileri kullanarak tüm fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebilir.

UX tasarımı, ürününüzü kullanıcılar için çekici kıldığı ve kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaya ve olumlu bir deneyim sunmaya çalıştığı için hayati önem taşır.

Screenshot 1
Screenshot 3

Kullanıcıları markanıza ve sunduğunuz hizmetler / ürünlere sadık tutmanıza yardımcı olur. UX tasarımı, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamak ve onları önceliğiniz haline getirmekle ilgilidir, çünkü farklı sektörlerden gelen şirketler, müşterilerini memnun etmek için kişiselleştirilmiş yaklaşımlar ve teklifler sunmaya çalışırlar.

TNE Yazılım ekibi, bunu mümkün kılmak için en yeni araçları ve teknoloji çözümlerini kullanır. Web sitenizde veya uygulamanızda kullanıcı yolculuğunu tanımlamaya yardımcı olan açık, kullanımı kolay bir tasarım oluşturuyoruz.

Sizlere yardımcı olmak için hazırız

Fikriniz, projeniz veya bir öneriniz varsa
lütfen bize yazın...