Dijital Dönüşüm Hizmetleri

Günümüzün dijital ortamı, akıllı, dijital olarak etkinleştirilmiş işletim modellerini ve stratejilerini kucaklamak için benzeri görülmemiş bir fırsat sunuyor.

TNE Yazılım'ın özel geliştirme ekipleri, gelişen pazar taleplerinin bir adım önünde olmak için özel olarak tasarlanmış üstün BT dönüşüm hizmetleri sunacak uzmanlığa, platformlara ve becerilere zaten sahiptir.

BT DÖNÜŞÜM HİZMETLERİMİZ

Etkileyici deneyimler sunmak ve modern bir dijital omurga uygulamak için dijital bir değişim gündemi ve geleceğe dönük teknoloji ortamını yönetin.

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Uzmanlarımız, hem kuruluşunuzun kısa vadeli performansını güçlendirmek hem de sürdürülebilir uzun vadeli iyileştirmeyi sürdürmek için şirketinizin teknolojik altyapısını, süreçlerini ve yapılarını analiz eder.

UI / UX Tasarımı ve Fikri

Eksiksiz UI / UX hizmetlerimiz, verimli müşteri elde tutma stratejileri oluşturur ve markaların hedef kitlenizle etkileşim kuran, heyecanlandıran ve ilişkiler kuran etkili, insan merkezli kimlikler oluşturmasına yardımcı olur.

Mobil, Web ve Masaüstü Uygulama Geliştirme

Uygulamanızı oluşturmak için doğru platformu nasıl seçersiniz? Her uygulama geliştirme türü için, uzmanlarımız projenizi bir sonraki seviyeye taşıyan dijital becerilere ve zihniyete sahiptir.

Anahtar Teslim IoT Sistem Mühendisliği

Mühendis ekibimizle birlikte insanlar ve cihazlar arasındaki boşluğu doldurun, IoT teknolojisinden en iyi şekilde yararlanın ve küresel dönüşümü etkileyin.

Uçtan Uca Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka Modeli Üretimi

Sonsuz makine öğrenimi yeteneklerini ve iş hedeflerinizi bir araya getirmeye kararlıyız. Hizmetlerimiz, yapay zeka destekli yazılım oluşturmak için yılların birleşik deneyimini beraberinde getiriyor.

Büyük Veri Altyapısı ve Yönetimi

Daha iyi iş kararları vermek, yeni gelir akışları oluşturmak ve bir yarışma kazanmak için verilerinizi değerli, eyleme dönüştürülebilir içgörülere dönüştürün.

Eski Ürün ve Uygulamaların yeniden tasarlanması

Güncel olmayan sistemleri yükselterek ve sorunları gerçek zamanlı olarak gidererek eski modernizasyon hizmetlerimizle gelişmiş olasılıklar hayal edin.

Süreç Danışmanlığı

Yenilikçi stratejileri iş gereksinimlerinize uygun hale getirerek danışmanlarımızla kar hanenizi ve süreçlerinizi iyileştirin.

Dijital Dönüşüm İş Süreci

Dijital iş dönüşümünüzün başarısı, yalnızca stratejinin arkasında ne kadar sağlam olduğuna bağlıdır. Olağanüstü performans ve derin alan uzmanlığıyla dönüşüm girişimlerinizi hızlandıran kanıtlanmış bir yol haritası uyguluyoruz.

1

TANIMLAMA

Ne, Nerede ve Nasıl Dönüştürülür?

2

DEĞİŞİKLİK

Çekirdek Sistemler ve Süreçler

3

ÖLÇEKLEME

Pazar Stratejisini Hızlandırın

4

OPTİMİZE

Dijital Yaklaşımı Sürekli İyileştirerek

DİJİTAL İŞ DÖNÜŞÜMÜ İÇİN MASTERPLAN

Uzmanlarımız, her alanda güvenilir çözümler sunmak için müşterilere dijital iş dönüşüm hizmetlerinin tüm alanlarında geniş kapsamlı uzmanlık sağlıyor.

YAPAY ZEKA

Herhangi bir işlemi otomatikleştirmek, Büyük Veriden içgörüler elde etmek, çalışanlarınızın hatasız kararlar almasını sağlamak ve daha fazlası için makine ve derin öğrenme gibi yapay zeka tabanlı algoritmaları kullanın.

NESNELERİN İNTERNETİ

İşlemlerinizi sürekli olarak güvenli, iyi oluşturulmuş bir altyapıda izlemek için IoT cihazlarını kullanın. Büyük Verileri toplayarak bu işlemleri kolaylaştırmanıza, yerinde içgörüler elde etmenize ve çalışanların karar verme sürecini iyileştirmenize yardımcı olurlar.

BULUT BİLİŞİM

İş ortamınızı esnek, ölçeklenebilir ve bağlantılı hale getirmek için Microsoft Azure ve AWS bulut çözümlerimizi kullanın. Mobil stratejinizi buluta taşımak için kurumsal uygulama geliştirmedeki uzmanlığımızı kullanın.

BÜYÜK VERİ

İş zekanızı tutarlı bir şekilde artırmak için ölçeklenebilir bir yol oluşturun, verilerinizi analiz etmek için güvenilir bir yol geliştirin ve çalışanlarınıza müşterilerinizin tercihlerini ve pazarın eğilimlerini görselleştirmek ve anlamak için uygun bir yol sağlayın.

Screenshot 2
Screenshot 1
Screenshot 3

Sizlere verebileceğimiz değerler

Dijital dönüşüm danışmanlarımız, dijitalleşmenin dönüştürücü faydalarını ortaya çıkarmak için önde gelen şirketlerin yeni nesil yazılım ürünlerini oluşturmalarına ve sunmalarına yardımcı oluyor.

01

Rafine Dijital Dönüşüm Stratejisi

Maliyet ve müşteri odaklı dijital dönüşüm stratejileri uygulayarak, işletmelerin yeni teknolojileri kullanarak müşterilerini edinmesine, korumasına ve desteklemesine yardımcı oluyoruz.

02

Azaltılmış Ar-Ge Maliyetleri

İşletmelerin büyümelerini güçlendirmek ve değerlerini artırmak için maliyet verimliliğinin ötesine geçiyoruz, aynı zamanda bu dönüşümün hızlı ve ölçeklendirilebilir bir süreç olarak değerlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

03

Gelişmiş Dijital Dönüşüm Teknolojileri

Dijital teknoloji ilerledikçe, firmalar iş teknolojisini yeni şekillerde kullanmak için fikirler üretmeye başlar. Gelişen teknolojiler ve bunları uygulamanın yeni yollarıyla - dijital dönüşüm fikri yeni bir şekil alıyor.

04

Geliştirilmiş
Süreçler

Gelişmiş dijital iş dönüşümü değişikliklerini uygulayarak, yenilikçi işletmeler pazar eğilimlerine ve taleplerine daha duyarlı ve esnek hale gelir.

Sizlere yardımcı olmak için hazırız

Fikriniz, projeniz veya bir öneriniz varsa
lütfen bize yazın...