Tarihçe

Modern IT hizmetleri ve çözümleri sunarak değer getirmeye ve iş zorluklarını çözmeye odaklanıyoruz.

1995 yılından süre gelen bilgi ve ilgi birikimi ile TNE Yazılım, 2005 yılında Kocaeli'de kuruldu. Firmaların ortak bir platform'da buluşmalarını ve tüketiciye en iyi hizmeti sağlamayı amaçlayan Kobilerim projesiyle başlayan yazılım süreci 2010 yılında kendisini, kurumsal firmalara özel çözümler sunan ve hizmet sağlayabilen bir firma haline getirdi.

Screenshot 1
Screenshot 3

Süre zarfında birçok firmaya, güven ve dürüstlük ilkesinden taviz vermeden kurumsal destek ve ürün geliştirme sağlayan TNE Yazılım, 2015 yılında kendi alt yapısı olan TNEBase'i oluşturarak kendi alanında bir ilke daha imza attı. TNEBase, firmaların sorunlarına ve yönetimlerine hizmet etmeyi amaçlayan esnek yazılım çözümlerinin temelini oluşturan, bu sayede yazılım esnasında birçok ekstra yükten kurtulmayı ve kurumsal yazılım üretimini en etkin biçimde geliştirmeyi amaçlayan bir yapı olarak firmanın gelişmesine önemli katkıda bulunmuştur.

2017 yılından itibaren, elektrik ve elektronik olarak ileri seviye otomasyon hizmetleri ile uçtan uca, yazılım ve donanım çözümlerini birleştiren bir altyapıya ulaşan TNE Yazılım, anahtar teslim çözümleriyle firmaların beğenisini yüksek oranda kazanmıştır.

Öncelikli amacı; büyük ve orta ölçekli işletmeler için özel yazılımlar geliştirmek olan TNE Yazılım, hali hazırda yapay zeka alanında büyük araştırma ve geliştirme sürecini devam ettirmekte, ileriki dönemde ise nesnelerin interneti (IoT) alanında büyük çapta yatırım yapmayı planlamaktadır.

0
0
0
0

Yıllar Değer Katar

2020

Yüz algılama ve tanıma sistemi ile Computer Vision alanında ilk çalışmamızı gerçekleştirdik.

2019

Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan bir firma için ticari entegrasyon çalışması tamamlayarak uluslarası çalışmalarımıza bir kıta daha ekledik.

2018

Almanya'da bulunan bir firma için Python ile tanışmamıza sebep olan bir iletişim yazılımı geliştirdik.

2017

Tasarladığımız uzaktan yönetilen akıllı ev projesi sayesinde IoT ile tanıştık.

2015

Kendi kurumsal kaynak yazılımlarında kullanmak üzere tasarladığımız TNEBase'i kullanıma açtık.

2014

Yoğun bir şekilde .NET kullanıyorduk ve Almanya merkezli bir şirkete sistem geliştirmesi yaparak ilk uluslararası işimizi aldık.

2012

Teknolojimizi en güncel hale getirecek bilgiyle donandık. Artık çoğunlukla .NET ve PHP üzerinde sistemler geliştirmeye başladık.

2011

UI/UX hizmetleri için yeni bir tasarım ekibi oluşturduk.

2010

Hizmetlerimizin kalitesi, şirketin hızlı büyümesini sağladı ve bizleri kurumsal firmalara çözüm sunabilen bir firma haline getirdi.

2007

Yine de küçük bir ekip kendi ürünlerini geliştirmeye başladı. Bunlar, Microsoft ASP sürümü üzerinde zengin bir kullanıcı arayüzü olan web tabanlı uygulamalar oluşturmak için kendi kütüphanemizi oluşturmakla başlamaktı.

2005

Ekim 2005'de bir grup meraklı tarafından kuruldu. En başından beri şirket, çoğunlukla kurumsal firmalara yönelik özel yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır.

Our Mission

Misyonumuz

İşletmelere en güncel yazılım teknolojilerini kullanarak, doğru kavranmış, kurgulanmış ve programlanmış uygun yazılım çözümleri sunmak.

Our Mission

Vizyonumuz

Büyük ve orta ölçekli işletmelerin en çok tercih ettiği iş uygulamaları ve kurumsal zeka uygulamaları üreticisi olmak.

Our Mission

Birlikte çalışalım

Kurumsal zeka uygulamaları alanında yenilikçi ve dinamik bir ekiple çalışmak isterseniz lütfen aşağıdaki linkten özgeçmişinizi bizlere ulaştırın.

CV Gönderin

Sizlere yardımcı olmak için hazırız

Fikriniz, projeniz veya bir öneriniz varsa
lütfen bize yazın...